buf białystok

Aplikacja online

Aplikacja online

Serwis w pełni mobilny

Biuro Usług Finansowych oferuje, w ramach ceny za usługi księgowe, współpracę poprzez aplikację SaldeoSMART, która oferuje możliwość wystawiania faktur, przesyłania dokumentów, otrzymywania powiadomień o zus I podatkach- wszystko w jednym miejscu.

Aplikacja online

Import dokumentów

Czego nam brakuje w dzisiejszych czasach? Brakuje nam właśnie CZASU. Wychodząc naprzeciw temu problemowi platforma SaldeoSMART pomaga skuteczniej zarządzać czasem poprzez szybszą wymianę dokumentów i danych na dokumentach.

Każdy zalogowany Klient na swoim profilu może przesłać swoje dokumenty z podziałem na faktury: zakupu i sprzedaży, wyciągi bankowe, inne dokumenty i korespondencje z biurem w formacie pdf.

Aplikacja online

Repozytorium

Czy zdarza się Państwu wieczorem, w nocy lub rano potrzebować dokumentów lub danych z dokumentów, które zostały przekazane do biura? Biuro jest czynne w określonych godzinach a dane bywają potrzebne o różnych porach. W związku z powyższym, korzystający z platformy SaldeoSMART mogą w każdej chwili odnaleźć potrzebne dokumenty z podziałem i z możliwością filtrowania (daty, kwoty, kontrahenta., itp.). Program zapewnia też podsumowanie kwot przesłanych dokumentów. Wirtualny segregator jest przyszłością współpracy – tak, jak korzystamy z poczty, banków czy innych dysków lub serwerów w chmurze.

Aplikacja online

Współpraca z Biurem

Współpraca z Biurem poprzez platformę obniża cenę za usługę o 20 % oraz daje gwarancję szybszej informacji o dokumentach i podatkach

Zapraszamy do kontaktu firmy z każdej branży i o dowolnej formie prawnej.